Pre každý typ zabudovania to správne riešenie

Do skupiny zabudovaných odsávačov pár spadajú Miele panelové odsávače pár, podstavné odsávače pár, plošné a výklopné odsávače pár. Odsávače pár tejto kategórie sú vhodné pre inštalácie pod a do vstavaných skríňa a do individuálnych riešení s odťahom alebo cirkulujúcim vzduchom.

Zabudovateľné panelové odsávače

Takmer neviditeľné: Panelové odsávače pár Miele sú zabudované do hornej skrinky. V závislosti od modelu je viditeľný iba úzky ovládací panel z ušľachtilej ocele alebo v obsidiánovej čiernej farbe pod skrinkou. Jednoznačné riešenie pre mimoriadne puristicky zariadenú kuchyňu je variant s priehľadným sklom.

Podstavné odsávače pár

Keď nechcete prísť o odkladací priestor vo vašich horných skrinkách, nájdite si priestorovo úsporné riešenie niektorým z podstavných odsávačov od Miele. Kompaktný, ale výkonný, dá sa namontovať pod spodnú skrinku, ale aj voľne na stenu. Ideálny do malých kuchýň.

Zabudovateľný plošný odsávač pár

Individuálny dizajn kuchyne – napr. s nápadným komínom – sa dá doplniť o zabudovateľný plošný odsávač pár aj pre vysoké nároky. Toto prevedenie vám poskytne prakticky neobmedzenú slobodu plánovania a navrhovania. Ideálne pre remeselné individuálne vyhotovenie vašej kuchyne. Nechajte voľný priebeh nápadom!

Integrované odsávače

Kto z odsávača pár najradšej žiadnu časť nevidí, môže sa rozhodnúť pre zabudovateľný odsávač Miele. Nenápadne zmizne v rade horných skriniek, kde sa telo odsávača zakryje individuálnou dekoráciou kuchyne. V zatvorenom stave je odsávač neviditeľný, čelná časť kuchynskej linky pôsobí homogénne a puristicky.