Vône do sušičky

Vychutnajte si zážitok z harmonickej vône

Zmyselný záver pre vašu bielizeň
S FragranceDos* zahalíte svoju bielizeň počas sušenia do obľúbenej vône. Vaša bielizeň tak bude po vytiahnutí zo sušičky nielen mimoriadne nadýchaná, ale aj príjemne voňavá.brJednoducho si vyberte svojho favorita z našej pestrej palety vôní. Jednoduchým pootočením flakónu určíte intenzitu vône. Takto môžete individuálne postupovať, aj keď prepínate medzi programami. Vychutnajte si zmyselný zážitok z voňavej bielizne – presne tak, ako to chcete.
FragranceDos²
Je možná rýchla obmena, pretože sa môžu nasadiť 2 vône paralelne v ľahko prístupnom filtri sušičky. Tak sa dajú rýchlo meniť 2 obľúbené vône – a do domácnosti vstúpi taká vôňa, akú práve chcete. DryFresh môžete tiež kombinovať s inými vôňami súčasne a vytvoriť si tak svoju vlastnú obľúbenú vôňu.
Novinka: flakón s vôňou DryFresh®
Nie každý kus oblečenia, ktorý ste mali na sebe len krátko, je potrebné hneď oprať. S funkciou DryFresh® môžete svoje oblečenie veľmi jednoducho osviežiť. Nepríjemný zápach sa okamžite zneutralizuje.
Objavte čerstvosť nanovo
Dlho sme hľadali skúseného partnera na presadenie našich nápadov na vôňu. Spolu so spoločnosťou Mane, rodinným podnikom z Provensálska v južnom Francúzsku, sa nám podarilo naše nápady zrealizovať. Nachádza sa v srdci historickej výroby parfumov a vône sa tam vyrábajú od roku 1871. brVýsledkom je príjemná svieža vôňa bielizne po vysušení – presne tak, ako ju máte radi.
Patent: EP 2 431 516 Vybavenie je závislé od modelu