Kulinárske akcie

Vážení zákazníci,

vzhľadom k aktuálne platným pandemickým opatreniam sú naše kulinárske akcie až do odvolania odložené. V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť e-mailom na info@miele.sk alebo telefonicky na 02/ 58 103 111-3. O zakúpené vouchery rozhodne neprídete. O aktuálnom vývoji vás budeme informovať.  

Váš tím Miele

 

Na kulinárskych akciách v skutočnej kuchyni Miele sa môžete zoznámiť s prednosťami našich spotrebičov. S profesionálnym kuchárom rozviniete vašu kulinársku fantáziu.

Pre malé skupinky do 12 účastníkov sú pripravené vybrané recepty pre prípravu rozmanitých jedál, a tak môžete všetky prístroje nielen sami otestovať, ale zároveň naplno rozvíjať vašu kulinársku fantáziu. S pomocou šéfkuchára v priebehu jedného večera zistíte, že varenie v prístrojoch Miele je nielen veľmi jednoduché, ale jedlo je hlavne chutné. Príďte sa presvedčiť a navštívte kulinársku akciu v showroomoch Miele v Bratislave.

Ako sa prihlásiť a storno podmienky 

Vouchery na akcie si môžete zakúpiť v showroome Miele v Bratislave alebo prostredníctvom nášho e-shopu. Pomocou čísla na vouchery si rezervujte vami vybraný termín. Rezerváciu je nutné uskutočniť najneskôr 5 dní pred konaním akcie. Stornovať účasť je možné najneskôr 5 dní pred konaním akcie telefonicky na čísle 02/58 103 111 alebo emailom na info@miele.sk. Rezervácia je záväzná a v prípade neospravedlnenej neúčasti voucher prepadne.

Bližšie informácie vám radi poskytneme na:
tel.: 02/58 103 111
e-mail: info@miele.sk

Tešíme sa na stretnutie s vami.

Kurz varenia s Miele

Kulinársky večer Miele à la carte

Kulinársky večer Miele à la carte je určený pre všetkých, ktorí si chcú rozšíriť svoje vedomosti v oblasti prístrojov Miele. Vďaka aktívnemu zapojeniu do prípravy menu si môžete vymeniť svoje poznatky o kulinárskom umení, získať ďalšie cenné kuchárske rady od renomovaných šéfkuchárov a ochutnať špičkové vína z vinoték Miele.

Viac informácií