Kulinársky večer Miele à la carte

 
 Varenie s Miele

Vážení zákazníci, vzhľadom k aktuálnemu nariadeniu vlády sú všetky kulinárske akcie až do odvolania odložené. O zakúpené vouchery však rozhodne neprídete. O aktuálnom vývoji vás budeme informovať.

Kulinársky večer Miele à la carte je určený pre všetkých, ktorí si chcú rozšíriť svoje vedomosti v oblasti prístrojov Miele alebo podporiť pri rozhodovaní. Vďaka aktívnemu zapojeniu do prípravy jedla si môžete prístroje vyskúšať, vymeniť si svoje poznatky o kulinárskom umení, získať cenné kuchárske rady od renomovaných šéfkuchárov a vychutnať si pripravené menu i špičkové vína z vinoték Miele.

Pomôžeme vám naučiť sa pracovať s parnou rúrou, konvektomatom a ďalšími prístrojmi, aby pre vás varenie prestalo byť povinnosťou a stalo sa radosťou.

Zameriame sa na prípravu kompletného menu a vy si užijete výborné chute pokrmov pripravených v prístrojoch Miele. Našim cieľom je pripraviť pre vás nezabudnuteľný kulinársky zážitok.

Darujte voucher svojim blízkym a doprajte im tento príjemný večer ako darček!

Minimálny počet účastníkov kulinárskeho večera je 8 osôb. V prípade, že by sa daný termín neobsadil, dáme vám včas vedieť o jeho presunutí. 

NA ČO SA MÔŽETE TEŠIŤ V ROKU 2020:

O aktuálnom vývoji vás budeme informovať.

V cene je zahrnuté

  • odborné vedenie profesionálnym kuchárom,
  • všetky suroviny,
  • viac chodové menu,
  • nealkoholické nápoje a káva,
  • víno (0,5 l).

Pred prihlásením
Termíny a prihlášky Kúpiť voucher alebo na telefónnom čísle 02/58 103 113