O nás - Miele zblízka

Philosophie

Filozofia

Miele je od svojho založenia v roku 1899 nezávislý rodinný podnik, ktorý sa rovnakým spôsobom cíti byť zaviazaný svojim vlastníkom, zamestnancom, zákazníkom, dodávateľom, životnému prostrediu a spoločnosti.

Viac informácií
Historie

História

Na svoje prvé produkty napísali zakladatelia spoločnosti heslo "Vždy lepší". Tieto dve slová sa tiahnu ako červená niť viac ako storočnou históriou spoločnosti Miele.

Viac informácií
Geschäftsentwicklung

Vývoj obchodnej činnosti

V obchodnom roku 2016/2017, ktorý končil 30. júna 2017, dosiahla spoločnosť obrat 3,93 miliárd Eur. To zodpovedá nárastu 218 miliónov Eur alebo 5,9 %. Na domácom nemeckom trhu spoločnosť vzrástla na 1,18 bilióna Eur (plus 6,8 %).

Viac informácií
Management

Manažment

Spoločnosť Miele & Cie. KG riadia piati rovnocenní konatelia: Olaf Bartsch, Dr. Stefan Breit, Dr. Axel Kniehl, Dr. Markus Miele, Dr. Eduard Sailer a Dr. Reinhard Zinkann.

Viac informácií
Nachhaltigkeit

Trvalá udržateľnosť

Pre spoločnosť Miele je trvalá udržateľnosť obchodovania založená nielen na hodnotách a tradícii spoločnosti, ale je aj neoddeliteľným základom pre dlhodobý obchodný úspech.

Viac informácií
Auszeichnungen & Testsiege

Ocenenia & víťazstvá v testoch

Neustály ďalší rozvoj a zlepšovanie je základom podnikania spoločnosti Miele. Skutočnosť, že Miele si s touto stratégiou počína dobre, dokazujú početné ocenenia a vyznamenania.

Viac informácií
Standorte

Výrobné závody a sídla

V súčasnosti je spoločnosť Miele v 47 krajinách zastúpená vlastnými odbytovými spoločnosťami a približne v ďalších 50 importérmi.

Viac informácií
Ansprechpartner

Kontaktný pracovník

V prípade otázok a prianí vám ochotne pomôžu naši kontaktní pracovníci.

Viac informácií