Miele generácia 7000

Technológia taká intuitívna, že umožňuje rozvíjať skutočnú kreativitu.

To je kvalita, ktorá predbehla svoju dobu.

Nové produkty predstavujú najrevolučnejšie inovácie, aké sme kedy vyvinuli. Predstavte si rúru na pečenie, ktorá je schopná piecť bez vysokej teploty, kuchynské prístroje na zabudovanie, ktoré vás spoznajú a spolupracujú s vami – inteligentné technológie, prepojené inovatívnym spôsobom.

„Varte tie najrozličnejšie prísady bez problémov spolu, aby ste ich mohli servírovať naraz.“

Gaggan Anand, najlepšia ázijská reštaurácia 2015–2018

Konvektomaty

S rafinovanou kombináciou hight-tech rúry na pečenie a parnej rúry môžete dusiť, grilovať alebo piecť – so vždy dokonalým výsledkom.

Nestrácajte čas čistením

HydroClean

Nová samočistiaca funkcia HydroClean to urobí za vás a manuálne čistenie sa stane minulosťou. Udržujte svoju rúru neustále čistú a pritom si užívajte viac času na zdokonaľovanie svojho kuchárskeho remesla.

Zachovanie cenných živín

DualSteam

Vďaka technológii DualSteam môžete zachovať viac živín, vitamínov a aróm. Vďaka presnej regulácii teploty je konvektomat perfektný aj na varenie Sous-vide.

Rúry na pečenie

Inovatívna technológia a integrované funkcie tejto rúry otvárajú úplne nové dimenzie presnosti a jednoduchosti varenia.

FoodView

Majte svoj výtvor na očiach – kdekoľvek ste

Ako funkciu vám integrovaná kamera poskytuje každú minútu zábery vo vysokom rozlíšení. Proces varenia môžete kedykoľvek sledovať na svojom smartfóne.

TasteControl

Vylúčte zo svojej kuchyne prevarené jedlo

Vďaka našej technológii TasteControl patrí prílišné prepečenie odteraz minulosti. Po časovo riadených dobách tepelnej prípravy sa ohrevný priestor ihneď ochladí – pre vždy perfektnú prípravu.

Indukčné varné dosky

S bleskurýchlym nastavením teploty, inteligentným rozpoznávaním hrnca a reguláciou teploty vám táto intuitívna indukčná varná doska ponúka ideálny kulinársky pracovný priestor, kde môžete popustiť uzdu svojej kreativite.

Inovatívna flexibilita

Inteligentné rozpoznávanie hrncov

Vďaka inteligentnému rozpoznávaniu hrncov varná doska spozná, keď svoj hrniec presuniete a presunie s ním aktuálne nastavenú teplotu.

Celoplošná indukcia

Úplná voľnosť pohybu

Pohybujte svojimi hrncami voľne po varnej doske – celoplošná indukcia vám to umožní.

TwoInOne

Nová Miele TwoInOne presúva odsávač pár dole. Váš obývací priestor zostane príjemne zápachovo neutrálny, pokým vy sa budete venovať svojej vášni pre varenie.

PowerFlex XL

Výkon sa stretáva s novými perspektívami

Maximálna rýchlosť pri ohreve s PowerFlex XL. S veľkorysými, flexibilnými varnými zónami – dostatočne veľkými na 4 hrnce alebo panvice.

Jedinečný odsávač pár

Rýchly špičkový výkon. Rýchla kontrola.

Miele TwoInOne je naša najvýkonnejšia kombinácia indukčnej varnej dosky a odsávača pár.

Chladničky

Chladničky K7000 udržujú suroviny také čerstvé, ako nám ich príroda dáva. Je to vlastne úplne jednoduché: Varenie začína chladením.

Zachovanie prirodzenej chuti potravín

PerfectFresh Active

Vďaka najjemnejšej vodnej hmle udrží PerfectFresh Active vaše potraviny čerstvé a chrumkavé až 5-krát dlhšie.

Inovácia v oblasti chladenia

DynaCool

Perfektná klíma na každej úrovni chladenia – funkcia DynaCool zabezpečuje rovnomernú teplotu v celom vnútornom priestore.

Jednoducho sa používajú, sú intuitívne a inovatívne – objavte celý sortiment našich produktov.

Naši špičkoví kuchári a umelec

Keď sa zručnosť a vízia stretnú s dokonalými nástrojmi

Spoznajte piatich majstrov vo svojom odbore, ktorí vďaka revolučnej technológii posúvajú svoju kreativitu na novú úroveň. Objavte kreácie štyroch špičkových šéfkuchárov a svetoznámeho botanického umelca – inšpirované štyrmi rôznymi krajinami.

Dalad Kambhu

Svetoznáma pre svoje kulinárske umenie. Narodená v Texase a teraz majiteľka reštaurácií v New Yorku a Berlíne – Dalad Kambhu je kuchárka s michelinskou hviezdou s jedinečným štýlom varenia. Porozpráva nám, ako jej Miele TwoInOne pomohla prejaviť svoju kreativitu.