A flower floating in water within a Miele washing machine

Pre dlhšiu radosť z vášho oblečenia.

To je kvalita, ktorá predbehla svoju dobu.

Jemné k bielizni, šetrné k životnému prostrediu.

Naše spotrebiče spájajú nízku spotrebu energie a vody s optimálnym využitím pracieho prostriedku. Spoločnosť Miele preto zosobňuje súčasne dokonalú a ekologickú starostlivosť o vaše oblečenie.

Kvalita, ktorá predbehla svoju dobu.

Viac ako 120 rokov vyvíja spoločnosť Miele inovatívne spotrebiče s mimoriadnou životnosťou. Výsledkom sú produkty, ktoré vám uľahčujú život s prvotriednou kvalitou a vysokým výkonom bez kompromisov v oblasti udržateľnosti.

A woman starting a laundry load in her Miele washing machine with automatic dosing system

Automatické práčky s TwinDos®

Automatické dávkovanie pracieho prostriedku

Automatické práčky Miele s TwinDos® presne vedia, koľko pracieho prostriedku potrebuje vaša bielizeň. Myslite na dôležitejšie veci. Systém Miele TwinDos® dávkuje 2-fázový prací prostriedok presne na mieru pre každú bielizeň. Tak ušetríte čas a až 30 %* pracieho prostriedku. Pre jednoduché a udržateľné pranie bielizne.

*V porovnaní s manuálnym dávkovaním

A woman buttoning up her white shirt

Najlepší systém tekutých pracích prostriedkov na trhu*

Správne dávkovanie pracieho prostriedku zabezpečuje dokonalú čistotu pre žiarivo biele a farebné textílie. Spoločne s voštinovým bubnom Miele optimálne chránia vašu bielizeň – pre vašu dlhšiu radosť.

*Vynikajúca účinnosť prania bola potvrdená vo vzťahu k odstraňovaniu škvŕn, stupňu bielosti, ochrany proti šednutiu, presnosti dávkovania. Účinnosť bola otestovaná a potvrdená inštitútom Hohenstein v Nemecku.

The Ultraphase detergents on display in a laundry room

UltraPhase: Systém na mieru

Starostlivosť o bielizeň v novom svetle – s UltraPhase 1 a 2, dokonalým pomerom tekutých pracích prostriedkov, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre spoločnosť Miele. UltraPhase 1 zaručuje dokonalú čistotu pre žiarivo biele aj farebné textílie. S prostriedkom UltraPhase 2 sa do procesu prania v optimálnom čase primieša bielidlo, čím sa bez zvyškov odstránia aj odolné škvrny.

A woman adjusting the setting on the Miele dryer with EcoDry

Sušička s EcoDry

Udržateľné sušenie

Sušička Miele s EcoDry a bezúdržbovým výmenníkom tepla udržuje nízku spotrebu energie a krátke časy sušenia. Sušičky Miele sú testované na životnosť až 20 rokov*. Skutočná udržateľnosť sa skrýva v životnosti.

*Počas fázy vývoja série sušičiek T1 testovala spoločnosť Miele modely a základné komponenty počas 5 000 cyklov sušenia (= 5 cyklov sušenia týždenne, 50 týždňov ročne) v rôznych programoch. Viac informácií na: miele.sk/20rokov

Fabric inside the honeycomb drum of a Miele dryer with EcoDry

Starostlivosť o vaše oblečenie šitá na mieru – pri každom cykle sušenia

Voštinový bubon Miele vysuší bielizeň vďaka voštinovej štruktúre šetrnejšie a rovnomernejšie. Metóda chráni vlákna a tkaniny, aby ste sa zo svojho oblečenia tešili dlhšie.