Miele UltraPhase voor een Miele wasmachine

„Mám Miele, pretože kvalita je základ úspechu!" Martin Novák

Obklopte sa v kuchyni tým najlepším, čo môžete mať. Príprava v pare aj pečenie vám pôjde s konvektomatom Miele ako jedna báseň. Šetrná príprava v parnej rúre zachováva prirodzenú chuť potravín. 

Zdokonaľte svoj bežný život, varte kvalitne aj v pohodlí vášho domova.

 

 

Dobré dôvody, prečo mať kuchynské spotrebiče Miele

Miele povýšilo funkčnosť varných dosiek na novú úroveň

Integrovaný digestor vo varnej doske je extrémne tichým, funkčným a dizajnovo čistým riešením odsávača vo vašej kuchyni. Na celoplošnej varnej doske môžete posúvať riad kamkoľvek, ľubovoľne, a zároveň presúvate aj nastavenie zvolenej intenzity ohrevu. Senzor vyprážania na troch úrovniach a kontrola teploty pre pohodlné varenie sú presne tie vlastnosti, ktoré vám pomôžu k dokonalosti.  

Správne varenie začína chladením – jedinečné funkcie chladničiek Miele

Miele ponúka jedinečnú funkciu PerfectFresh Active. Vďaka aktívnemu zvlhčovaniu a správnej teplote vydržia potraviny čerstvé ešte dlhšie.S funkciou FlexiLight si môžete osvetlené police umiestniť tak, ako vám to najviac vyhovuje. A s funkciou DynaCool máte istotu dokonalej cirrkulácie chladného vzduchu po celom priestore chladničky. Vďaka Miele máte chladničku, ktorá udrží potraviny čerstvé až 5x dlhšie.

Konvektomat Miele – varenie v pare a pečenie v jednom spotrebiči

Konvektomaty Miele majú prednastavené programy na prípravu aj tých zdanlivo najzložitejších receptov. Poradí si s kysnutým cestom a chlieb upečiete raz dva. Pečenie a príprava obľúbených jedál bude bez námahy. Vďaka funkcii HydroClean sa nerezový ohrevný priestor vášho konvektomatu Miele dôkladne vyčistí úplne automaticky. S Miele máte dokonalú údržbu zaručenú.

Prezrite si našu ponuku kuchynských spotrebičov!

Parné rúry a konvektomaty

Varné dosky

Odsávače pár

Miele Experience Center Bratislava

Centrálu a predajňu Miele Experience Center Bratislava nájdete v budove Twin City C, na ulici Mlynské nivy 16. Miele Experience Center je miestom, kde si zákazníci môžu spotrebiče a ich rozmanité funkcie za asistencie odborných poradcov aj priamo vyskúšať.

Najobľúbenejšie kuchynské spotrebiče Miele

KFN 4795 CD
Voľne stojaca chladnička s mrazničkou
s DailyFresh, NoFrost, DynaCool a plusom v oblasti komfortu.
Doba dodania 1-8 pracovných dní
  • V prípade záujmu o inštaláciu je nutné si túto službu objednať prostredníctvom zákazníckeho servisu Miele na tel. čísle 0800 643 531. Inštalácia prístrojov je spoplatnená podľa cenníka servisných služieb.
  • Odporúčaná predajná cena je uvedená vrátane DPH
  • Technické zmeny vyhradené. Neručíme za správnosť poskytnutých informácií.