Automatické dávkovanie s integrovaným PowerDiskom

Excelentné výsledky čistenia
Užite si vynikajúce výsledky čistenia s našou inováciou: Prvé automatické dávkovanie s integrovaným PowerDiskom sa volá AutoDos – vyvinuté značkou Miele. Umývačku riadu a práškový granulát sme vyvinuli ako precízne zusúladený systém. Práškový granulát sa dávkuje automaticky podľa programu – v presne potrebnom množstve a v optimálnom čase. Dokonca aj opakované dávkovanie v rámci programu je možné týmto spôsobom. V programe Automatika meria senzor stupeň znečistenia a dávkovanie sa vhodne prispôsobí.
Maximálna sloboda obsluhy
Umývačky riadu novej generácie ponúkajú maximálnu voľnosť v obsluhe. Môžete použiť automatické dávkovanie AutoDos s integrovaným PowerDiskom alebo dávkovať štandardne cez dávkovač tabliet a prášku. Aký čistiaci prostriedok použijete, rozhodnete individuálne a kedykoľvek.
Na čistiaci prostriedok nemusíte myslieť pri každom umývaní, ale až po približne jednom mesiaci – pretože inovatívna dávkovacia technológia s PowerDiskom má práškový granulát pripravený na priemerne 20 umývacích cyklov*. Tak si užijete novú slobodu. Takisto pomocou funkcie AutoStart*: Stačí ju raz naprogramovať, potom už prvá autonómna umývačka riadu na svete pracuje automaticky v požadovanom čase vo vybranom dni. Toto zjednoduší váš každodenný život a poskytne vám jedinečný komfort.
Pri použití programu ECO Vybavenie je závislé od modelu