Môžete si vybrať!

SmartSelect
Stupne výkonu je možné zvoliť mimoriadne rýchlo a intuitívne. Pre každú varnú zónu je k dispozícii osvetlený číselný rad. Tak je zaručená dobrá čitateľnosť z každého uhla pohľadu. Hodnoty časovača sa dajú nastaviť ešte pohodlnejšie oddeleným navolením kuchynského budíka a automatiky vypnutia.
Kovové voliče
Kvalitné kovové voliče dodávajú kontrast k elegantnému dizajnu plynových prvkov Smart-Line. Podčiarkujú profesionálny charakter a umožňujú pohodlnú obsluhu.
Flexibilné možnosti zabudovania
Prvky Miele SmartLine fascinujú svojimi špeciálnymi dizajnovými a komfortnými prvkami. Aj napriek svojbytným funkciám každého individuálneho prístroja sú všetky modely veľmi podobné. V kombinovanom zabudovaní vznikne homogénna, ušľachtilá zostava prístrojov. Či už ide o zabudovanie bez rámu na zapustenie alebo doliehajúce zabudovanie – vždy je to dizajnový vrchol každej kuchyne!
Kombinovateľnosť s klasickou varnou doskou
Vďaka harmonizácií hĺbky prístrojov a riadenia SmartSelect je teraz možné skombinovať prvky SmartLine s klasickými indukčnými varnými doskami so šírkou 60 cm. Tým vzniká nekonečný počet kombinácií a doteraz nevídaná flexibilita.
Vybavenie je závislé od modelu