Nové produkty

Objavte novú generáciu 7000

Ešte viac inovácií ako kedykoľvek predtým

Veríme, že všetko sa dá neustále vylepšovať. Už od založenia spoločnosti Miele v roku 1899 sme synonymom pre vášnivé inžinierstvo, fascinujúce technológie a neobyčajný dizajn. Nová generácia 7000 opäť posúva hranice možného a prepisuje budúcnosť.

Objavte teraz

Limity? Neexistujú.

Svetová novinka: umývačky riadu generácie 7000 s automatickým dávkovaním

Miele predstavuje svetovú novinku v oblasti umývania riadu. Umývačky riadu s automatickým dávkovaním vďaka integrovanému zásobníku PowerDisk®. Pustite budúcnosť k sebe domov a využite svoj drahocenný čas na užitočnejšie veci. Navyše môžete umývať riad až pol roka zdarma.

Viac informácií

Práčka a sušička Miele najvyššej triedy

WWV 980 WPS Passion a TWV 680 WP Passion

Miele opäť posúva hranice v starostlivosti o bielizeň na vyššiu úroveň a svoj produktový rad rozširuje o práčku a sušičku najvyššej triedy - Miele Passion. Vzájomne sú perfektne kompatibilné, dajú sa usporiadať do veže a vďaka tomu ušetriť priestor. Funkcia AllWater umožňuje využívanie alternatívnych zdrojov energie.

Viac informácií

Vysávače Miele Complete C3 Performance

Ten najlepší výkon na kobercoch i tvrdých podlahách

Skvele vybavené modely vysávačov Miele Performance. Vysávače sú vybavené komfortnou rukoväťou EcoComfort s integrovaným sacím štetcom a motorom s výkonom 800 W. Zoznámte sa.

Viac informácií

Nový kávovar Miele CM7

Pre špecialistov. Pre individualistov. Pre perfekcionalistov.

Kávovar CM 7750 CoffeeSelect - s tromi zásobníkmi na zrnkovú kávu pre všetkých perfekcionalistov. Pripraví až 20 tradičných a netradičných nápojových špecialít vrátane 4 druhov čaju, navyše sa automaticky odvápni. Skvelá, čerstvo namletá káva vďaka funkcii AromaticSystemFresh. CM7 Vás proste neomrzí.

Viac informácií

Nastal čas na Miele

Práčky a sušičky Miele opäť víťazia!

V septembrovom čísle spotrebiteľského časopisu dTest 9/2018 bol zverejnený test práčok s predným plnením a sušičiek bielizne. V teste sušičiek zvíťazil model TCE 530 WP, v teste automatických práčok sa na prvých dvoch miestach umiestnili modely Miele.

Viac informácií

Miele Blizzard CX1 Jubilee

Výkonný. Inovatívny. Hygienický.

90 rokov úspešného boja s prachom si zaslúži oslavu. Oslávte s nami 90 rokov nemeckej kvality a skúseností, ktoré nás neustále posúvajú dopredu a pomáhajú nám vyvíjať stále lepších a efektívnejších pomocníkov. Zoznámte sa s našimi jubilejnými modelmi bezvreckových vysávačov Miele v atraktívnom prevedení.

Viac informácií

Perfektne čistá bielizeň za 59 minút

Práčka Miele W1 Classic SpeedCare s programom QuickPowerWash

Práčka Miele Classic W1 SpeedCare je vybavená plnohodnotným špeciálnym programom QuickPowerWash, ktorý vyperie Vašu bielizeň za menej ako jednu hodinu. Ostane Vám tak viac času na veci, ktoré máte skutočne radi.

Práčka Miele SpeedCare

Nový robotický vysávač Scout RX2

Vyrazí, keď vyrazíte Vy.

Užívajte si pocit slobody. Nový robotický vysávač Miele Scout RX2 s funkciou MobileControl a Quattro Cleaning Power sa postará o Vašu domácnosť. Môžete byť kdekoľvek - a Vaša podlaha bude vždy perfektne čistá. Vďaka mobilnej aplikácii ho môžete ovládať i vzdialene a jeho činnosť budete mať vždy pod dohľadom.

Zistite viac o vysávači Scout RX2

Umývačky riadu Miele ProfiLine

Nový pomocník na umývanie riadu

Aby bol váš riad opäť rýchlo k dispozícii! Nová generácia umývačiek ProfiLine sa počas len 17 minút postará o to, že riad je obratom ruky opäť čistý. Tak odpadá namáhavé umývanie riadu na konci náročného pracovného dňa. Prístroj navyše ponúka jednoduché ovládanie a rôzne programy a možnosti pre vaše požiadavky.

Viac informácií

Práčka so sušičkou Miele víťazom dTestu!

Vyperie a vysuší 4 kg bielizne za 2,5 hodiny!

Nemáte doma dostatok miesta pre sušičku? Práčka so sušičkou Miele WT1 je skvelým riešením! Dávkuje, perie a suší jediným stlačením tlačidla. Nie náhodou sa model WTH 130 WPM stal ďalším víťazom dTestu (vydanie 1/2018).

Viac informácií

Odsávač pár Miele víťazom dTestu

Najlepšou voľbou je nástenný odsávač DA 6096 W

Miele opäť dokazuje svoju kvalitu. Najnovší víťaz dTestu (11/2017) je tentokrát z oblasti kuchynských spotrebičov, nástenný odsávač DA 6096 W. Z 21 testovaných prístrojov získal najlepšie hodnotenie v kategóriách "odsávanie", "hlučnosť" a 100% extra hodnotenie v kategórii "spracovanie".

Viac informácií

Perfektné riešenie do menších kuchýň

Nové 45 cm umývačky riadu za atraktívnu cenu

Rozšírili sme sortiment umývačiek riadu so šírkou 45 cm a navyše sme znížili cenu! Ak teda nemáte priestor na umývačku riadu s klasickou šírkou 60 cm, máme pre vás riešenie. Samozrejme v kvalite Miele.

Viac informácií

Sušičky Miele T1 Active

Trikrát šetrnejšie: k bielizni, životnému prostrediu a Vašej peňaženke

Jedinečný voštinový bubon Miele, trieda energetickej účinnosti A++, ako vždy testované na životnosť 20 rokov. To sú nové sušičky Miele s tepelným čerpadlom T1 Active.

Zistite viac

Rúry na pečenie Miele Active

Môžete piecť podľa chuti a zároveň ušetriť

Predstavujeme vám nové modely rúr na pečenie Miele Active, ktoré vás prekvapia svojimi funkciami, ale i cenou. Všetky sú vybavené predvoľbou štartu i konca pečenia, vybrať si môžete variant s pyrolýzou i bez pyrolýzy. Kvalita Miele, ktorú si môže dopriať skutočne každý.

Viac informácií

Nový žehliaci systém FashionMaster

Nech si oblečiete čokoľvek, výsledok bude perfektný

Nenechávajte nič na náhodu, zverte svoj imidž profesionálovi. S novým žehliacim systémom FashionMaster od Miele dosiahnete vždy perfektné výsledky. Zoznámte sa s jeho novými i "staronovými" funkciami, vďaka ktorým si získal veľkú obľubu.

Viac informácií