Nové produkty

Nové kávovary CM6 MilkPerfection

Dokonalá mliečna pena pre tie najlepšie kávové špeciality

Milujete nadýchanú mliečnu penu s krémovou konzistenciou? Potom je pre vás kávovar Miele CM6 MilkPerfection jasnou voľbou. Postará sa o dokonalú mliečnu penu a umožní vám tak prípravu celého radu kávových alebo čajových špecialít.

Ku kávovarom CM6

Brilantné výsledky po každom umytí

Nové umývačky riadu Miele G 5000 už od 659 €

Predstavujeme vám nový rad umývačiek riadu Miele G 5000. S košovým usporiadaním FlexLine pre maximálnu flexibilitu, jednoduché nastavenie jednotlivých košov a nadstavcov a predovšetkým pre perfektné výsledky umývania už za 58 minút.

Viac informácií

Práčka Miele už za 749 €

Šetrne a kvalitne vyperie akékoľvek oblečenie

Práčka Miele, ktorá má všetko, čo od Miele očakávate. Patentovaný voštinový bubon, životnosť až 20 rokov, špeciálne programy, komfortný displej, ProfiEco motor a omnoho viac. A to všetko už za 749 €.

Viac informácií

Nový Triflex HX1

Prvý tyčový akumulátorový vysávač Miele 3 v 1

Zoznámte sa s našou horúcou novinkou v oblasti vysávania. Inovácia Triflex HX1. Prvý tyčový akumulátorový vysávač od Miele v jedinečnom prevedení 3 v 1. Pre maximálnu flexibilitu a vynikajúci výkon.

Objavte teraz

Za hranicami všednosti

Nová generácia 7000

Objavte najväčšiu inováciu za celú našu históriu spoločnosti Miele. Zažite novú generáciu zabudovateľných spotrebičov Miele! #LifeBeyondOrdinary

Zistite viac

Objavte novú generáciu 7000

Ešte viac inovácií ako kedykoľvek predtým

Veríme, že všetko sa dá neustále vylepšovať. Už od založenia spoločnosti Miele v roku 1899 sme synonymom pre vášnivé inžinierstvo, fascinujúce technológie a neobyčajný dizajn. Nová generácia 7000 opäť posúva hranice možného a prepisuje budúcnosť.

Objavte teraz

Limity? Neexistujú.

Svetová novinka: umývačky riadu generácie 7000 s automatickým dávkovaním

Miele predstavuje svetovú novinku v oblasti umývania riadu. Umývačky riadu s automatickým dávkovaním vďaka integrovanému zásobníku PowerDisk®. Pustite budúcnosť k sebe domov a využite svoj drahocenný čas na užitočnejšie veci. Navyše môžete umývať riad až pol roka zdarma.

Viac informácií

Vysávače Miele Complete C3 Performance

Ten najlepší výkon na kobercoch i tvrdých podlahách

Skvele vybavené modely vysávačov Miele Performance. Vysávače sú vybavené komfortnou rukoväťou EcoComfort s integrovaným sacím štetcom a motorom s výkonom 800 W. Zoznámte sa.

Viac informácií

Nový kávovar Miele CM7

Pre špecialistov. Pre individualistov. Pre perfekcionalistov.

Kávovar CM 7750 CoffeeSelect - s tromi zásobníkmi na zrnkovú kávu pre všetkých perfekcionalistov. Pripraví až 20 tradičných a netradičných nápojových špecialít vrátane 4 druhov čaju, navyše sa automaticky odvápni. Skvelá, čerstvo namletá káva vďaka funkcii AromaticSystemFresh. CM7 Vás proste neomrzí.

Viac informácií

Miele Blizzard CX1 Jubilee

Výkonný. Inovatívny. Hygienický.

90 rokov úspešného boja s prachom si zaslúži oslavu. Oslávte s nami 90 rokov nemeckej kvality a skúseností, ktoré nás neustále posúvajú dopredu a pomáhajú nám vyvíjať stále lepších a efektívnejších pomocníkov. Zoznámte sa s našimi jubilejnými modelmi bezvreckových vysávačov Miele v atraktívnom prevedení.

Viac informácií

Nový robotický vysávač Scout RX2

Vyrazí, keď vyrazíte Vy.

Užívajte si pocit slobody. Nový robotický vysávač Miele Scout RX2 s funkciou MobileControl a Quattro Cleaning Power sa postará o Vašu domácnosť. Môžete byť kdekoľvek - a Vaša podlaha bude vždy perfektne čistá. Vďaka mobilnej aplikácii ho môžete ovládať i vzdialene a jeho činnosť budete mať vždy pod dohľadom.

Zistite viac o vysávači Scout RX2

Umývačky riadu Miele ProfiLine

Nový pomocník na umývanie riadu

Aby bol váš riad opäť rýchlo k dispozícii! Nová generácia umývačiek ProfiLine sa počas len 17 minút postará o to, že riad je obratom ruky opäť čistý. Tak odpadá namáhavé umývanie riadu na konci náročného pracovného dňa. Prístroj navyše ponúka jednoduché ovládanie a rôzne programy a možnosti pre vaše požiadavky.

Viac informácií

Práčka so sušičkou Miele víťazom dTestu!

Vyperie a vysuší 4 kg bielizne za 2,5 hodiny!

Nemáte doma dostatok miesta pre sušičku? Práčka so sušičkou Miele WT1 je skvelým riešením! Dávkuje, perie a suší jediným stlačením tlačidla. Nie náhodou sa model WTH 130 WPM stal ďalším víťazom dTestu (vydanie 1/2018).

Viac informácií

Odsávač pár Miele víťazom dTestu

Najlepšou voľbou je nástenný odsávač DA 6096 W

Miele opäť dokazuje svoju kvalitu. Najnovší víťaz dTestu (11/2017) je tentokrát z oblasti kuchynských spotrebičov, nástenný odsávač DA 6096 W. Z 21 testovaných prístrojov získal najlepšie hodnotenie v kategóriách "odsávanie", "hlučnosť" a 100% extra hodnotenie v kategórii "spracovanie".

Viac informácií

Nový žehliaci systém FashionMaster

Nech si oblečiete čokoľvek, výsledok bude perfektný

Nenechávajte nič na náhodu, zverte svoj imidž profesionálovi. S novým žehliacim systémom FashionMaster od Miele dosiahnete vždy perfektné výsledky. Zoznámte sa s jeho novými i "staronovými" funkciami, vďaka ktorým si získal veľkú obľubu.

Viac informácií