Čo by ste ešte mali vedieť o varných doskách a prístrojoch ProLine Miele

Prevedenie

Použiteľné s rúrou na pečenie alebo bez nej

Varné dosky sú centrom vašej kuchyne a nie je rozhodujúce, či sú inštalované kuchynskom ostrovčeku alebo do klasickej kuchynskej linky. Miele vám ponúka dve funkčné koncepcie k usporiadaniu prostredia, v ktorom budete variť prave vy.

Viac informácií
Indukčné prevedenie

Druhy ohrevu pre individuálne zvyklosti

Varné dosky Miele sú k dispozícii v prevedení s rôznymi druhmi ohrevu. Miele tak ponúka vhodnú varnú dosku pre akýkoľvek štýl prípravy pokrmov. Získajte viac informácií o indukčnom spôsobe ohrevu.

Viac informácií
Rozmanitosť veľkostí

Do každej kuchyne tá správna veľkosť

Varíte skôr v menšom počte hrncov alebo radi vyčaríte bohaté menu, na ktoré potrebujete veľa hrncov a panvíc? Akokoľvek priestorovo rozsiahla je vaša kuchárska vášeň – Miele vám ponúka varné dosky s dostatočným priestorom!

Viac informácií
Exotické prvky Miele CombiSet

Varte netradične

Netradičné varenie si vyžaduje profesionálnu techniku. Pre tieto požiadavky ponúka Miele špeciálne prístroje, ako sú Tepan Yaki, indukčný wok, fritéza, barbecue gril a iné. Dajte svojej radosti zo života nový rozmer.

Viac informácií
Flexibilné možnosti inštalácie

Presvedčivé svojou flexibilitou a kvalitou

Integrované odsávanie Miele je absolútnou špičkou medzi odsávačmi pár. Presvedčí inteligentne premyslenou technológiou, zvýšeným komfortom a bezproblémovými možnosťami integrácie do každej kuchyne. Zabudovaním integrovaného odsávania do spodnej skrinky, nepredstavujú rôzne výšky rámov alebo iné prekážky v dosahu už žiadny problém.

Viac informácií
Nové integrované odsávanie Miele

Vždy v kombinácii s vhodnými prístrojmi ProLine

Vďaka novému integrovanému odsávaniu je každý prvok Miele ProLine mimoriadne pútavým prvkom v kuchyni. V kombinácii s dvomi prvkami Miele ProLine, podľa vášho želania, vytvorí integrované odsávanie spolu s týmito prístrojmi perfektnú kuchynskú jednotku. Či už indukcia, HiLight, tepan alebo wok - objavte novú éru nerušeného varenia, pečenia a vyprážania bez nepríjemných pachov.

Viac informácií

Príslušenstvo a čistiace prostriedky

 
Originálne príslušenstvo Prejsť do e-shopu Prehľad príslušenstva