Jednoduchšie varenie vďaka intuitívnej obsluhe

SmartSelect White 
Stupne výkonu a časy nastavíte pomocou funkcie SmartSelect mimoriadne jednoducho a rýchlo. Čítanie je ešte pohodlnejšie na displeji s bielym a mimoriadne vysokým kontrastom. Varné dosky s ovládaním SmartSelect White poskytujú okrem toho rovnaký komfort ako SmartSelect – napr. jednoduché nastavenie času. 
SmartSelect 
Stupne výkonu a časy nastavíte pomocou funkcie SmartSelect mimoriadne jednoducho a rýchlo. Každá varná zóna sa ovláda pomocou podsvieteného číselného radu, dokonale čitateľného z každého uhla. Časovač môžete nastaviť pomocou funkcie SmartSelect výrazne pohodlnejšie, pretože kuchynský budík a automatické vypnutie si môžete navoliť samostatne. 
ComfortSelect 
Vaše riadiace centrum varenia: Pomocou centrálneho číselného radu ovládate všetky varné zóny a stupne výkonu. Pohodlne sa dajú využívať aj dodatočné funkcie, pretože sú zoradené priamo nad číselným radom. Mimoriadne jednoducho a rýchlo tu nastavíte aj hodiny časovača.
EasySelect 
Zamerajte svoju pozornosť na to, čo je dôležité: EasySelect ovláda všetky varné zóny a stupne výkonu prostredníctvom centrálneho číselného radu. Obsluha sa pritom zameriava na základné funkcie. 
Ovládanie otočnými voličmi 
Pomocou ovládania otočnými voličmi nastavíte stupne výkonu a časy rýchlo a intuitívne. Pre každú varnú zónu je k dispozícii osobitný otočný volič, prostredníctvom ktorého je možné priamo nastaviť voľbu. 
Vybavenie je závislé od modelu