Predĺžená záruka Miele

Predĺžená záruka Miele

Garantieverlängerung

Bezstarostnosť s predĺženou zárukou Miele

Dlhá životnosť, optimálny komfort a najvyššia kvalita – nákup produktu značky Miele je tou najlepšou voľbou. Prajete si maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť vášho nového prístroja? Za jednorazový paušálny poplatok vám spoločnosť Miele ponúka exkluzívnu predĺženú záruku podľa vášho výberu na 5 alebo 10 rokov.   

Predĺžená záruka Miele znamená bezstarostnosť aj po uplynutí zákonnej záruky. Ponúkame vám profesionálnu starostlivosť a zároveň komplexné riešenie problémov.

Miele poskytuje pri kúpe prístroja štandardnú dvojročnú záruku výrobcu. Platnosť predĺženej záruky Miele začína v nadväznosti na štandardnú záruku a je platná po dobu ďalších troch alebo ôsmich rokov (podľa zvolenej dĺžky predĺženej záruky).

Predĺženú záruku Miele si môžete zakúpiť výhradne na nový prístroj zakúpený u autorizovaného predajcu na území Slovenskej republiky. Zoznam autorizovaných predajcov Miele je publikovaný na stránkach www.miele.sk. Môžete si ju rovnako zaobstarať u svojho servisného technika Miele alebo v našich showroomoch Miele v Bratislave.

Predĺženú záruku Miele je možné zakúpiť na zabudovateľné kuchynské prístroje, chladiace prístroje (okrem prístrojov MasterCool), práčky, sušičky bielizne, mangle a voľne stojace umývačky Miele. Predĺžená záruka a z nej plynúce výhody sa vzťahujú vždy ku konkrétnemu prístroju, ktorý je špecifikovaný výrobným číslom.

Predĺženú záruku Miele nie je možné zakúpiť na vysávače, žehliaci systém FashionMaster, zabudovateľné alebo voľne stojace kávovary, prístroje MasterCool, prístroje Ranges a prístroje Miele Professional. Predĺženú záruku Miele nie je možné uplatniť pri používaní prístrojov pre firemné, živnostenské alebo komerčné účely.

Cena predĺženej záruky Miele  je:
- 120 € s DPH za každý prístroj na dobu 5 rokov,
- 278 € s DPH za každý prístroj na dobu 10 rokov.

Predĺženú záruku Miele je možné zakúpiť v priebehu jedného roku po zakúpení prístroja.

Okrem poskytnutia bezplatnej opravy prístroja získavate aj nárok na ďalšie exkluzívne servisné služby, ako napr.:

  • možnost využiť poradenské služby prostredníctvom zákazníckeho centra Miele,
  • možnosť rýchleho zásahu servisného technika po obdržaní vašej objednávky na servisnom dispečingu Miele na bezplatnej linke 0800 MIELE1 (0800 643 531). Na dohodnutie termínu opravy stačí len nahlásenie adresy. 
  • možnosť získať náhradný prístroj v prípade dlhšej doby trvania opravy.

Podrobné podmienky predĺženej záruky Miele nájdete tu.

Ak ste si už zakúpili predĺženú záruku Miele na vybrané prístroje Miele, môžete si ju zaregistrovať pomocou nižšie uvedeného odkazu. Až registráciou prístrojov vstupuje predĺžená záruka Miele do platnosti.

Registračný formulár online
Predĺžená záruka


 

Kontakt

Ďalšie informácie na stiahnutie

Popis Formát Stiahnuť
Predĺžená záruka Miele - registračný formulár PDF Stiahnuť

5 rokov záruka na vysávač

vysavace

Predĺžte si záruku na váš vysávač Miele na 5 rokov zakúpením XXL balenia originálnych vreciek Miele

Pokiaľ si u autorizovaného predajcu Miele zakúpite akýkoľvek vreckový podlahový vysávač Miele súčasne s XXL balením originálnych vreciek na prach Miele HyClean alebo tyčový vysávač Miele súčasne so 4 baleniami vreciek HyClean KK a následne sa zaregistrujete, získate na svoj vysávač Miele 5-ročnú záruku zdarma. Používaním originálnych vreciek Miele zaistíte správnu a bezproblémovú funkčnosť vášho vysávača Miele na dlhé roky. Akcia sa nevzťahuje na bezvreckové, akumulátorové a robotické vysávače.

Viac informáciíRegistračný formulárDo e-shopu

5 rokov záruka na prístroje chladenia

chladenie

Predĺžte si záruku na sortiment chladenia na 5 rokov!

Pri kúpe akéhokoľvek prístroja zo sortimentu chladenia Miele (zabudovateľné i voľne stojace chladničky, mrazničky, vinotéky i prístroje radu MasterCool) od nás získate predĺženú 5-ročnú záruku zdarma.

Na získanie 5-ročnej záruky je nutné sa zaregistrovať vyplnením registračného formulára, či už osobne v našom showroome alebo online na nižšie uvedenom odkaze. 

Viac informáciíRegistračný formulár