Jednoducho čarujte 

Možno rybu piecť v kuse ľadu? To je len jedna z mnohých otázok, ktorými sa každý deň zaoberáme. Pretože len vtedy, keď zvažujete nemožné, ste schopní uskutočniť pre zákazníkov 1000 nových možností. Počnúc elektricky poháňanou umývačkou riadu cez zabudovateľnú parnú rúru, až po nahrievač riadu, spotrebiče Miele už desaťročia určujú nové štandardy. V roku 2019 predstavujeme GENERÁCIU 7000 a opäť posúvame hranice možného. S početnými inováciami, ktoré už nesmú chýbať v žiadnej modernej kuchyni. 
Ryba v ľade 
S rúrou Dialog sme vynašli úplne nový spôsob prípravy jedla. Pretože s technológiou M Chef sú potraviny pripravované v celom objeme a nie ako doteraz, zvonka dovnútra. Takto sa skutočne dá ryba upiecť v kuse ľadu bez toho, aby sa ľad rozpustil. Jedinečná technológia, ktorá inšpiruje amatérskych aj hviezdnych kuchárov a robí z nich skutočných čarodejníkov. 
TasteControl 
Aj konvenčné rúry na pečenie GENERÁCIE 7000 ponúkajú pri varení nové možnosti. TasteControl napríklad automatickým otvorením dierok rúry zabráni, aby sa pokrmy zbytočne ďalej nepiekli a zachováva tak bezpečne a spoľahlivo požadovaný stupeň tepelnej prípravy, takže vy sa môžete bez stresu venovať svojim hosťom. 
FoodView 
Vďaka funkcii FoodView sledujete jedlo v rúre pomocou kamery, dokonca aj vtedy, ak nie ste práve doma. Teplota a čas sa pritom dajú komfortne nastaviť pomocou aplikácie. 
Tieto a ďalšie inovácie označené pečaťou „Exkluzívne v Miele“ by sme vám chceli podrobne predstaviť v nasledujúcich kapitolách. 
Vybavenie je závislé od modelu