Zoznámte sa s naším najvýkonnejším vysávačom.

Vyvíjaný a vyrobený v Nemecku.

Nový akumulátorový vysávač Triflex HX2.

Inteligentný, flexibilný a výkonný. S najvýkonnejším vysávačom značky Miele si poradíte aj s hlboko usadeným prachom. Vďaka inovatívnemu dizajnu 3 v 1 a vysokému saciemu výkonu bude vysávanie hračkou.

Silný výkon.

Objavte silný čistiaci výkon vysávača Triflex HX2. Nový motor Digital Efficiency generuje o 60  % väčší sací výkon.1 V kombinácii s elektrickou kefou a výkonnou technológiou Vortex je vysávač Triflex HX2 silnejší ako naše vysávače napájané káblom.2

Jedinečná flexibilita.

Patentovaný dizajn 3 v 13 značky Miele sa vždy prispôsobí vašim potrebám pri upratovaní, takže nezostáva žiaden zabudnutý prach alebo nečistoty. Jednoducho si vyberte z troch režimov a bez problémov dosiahnite na každé miesto svojej domácnosti.

Pre všetky podlahy.

S mimoriadne širokou elektrickou kefou nášho nového akumulátorového vysávača vyčistíte veľké plochy za krátky čas. Vďaka inteligentnej elektronike kefa automaticky rozpozná druh podlahy a optimálne prispôsobí rýchlosť rotácie a sací výkon.

Nadýchnite sa.

Užívajte si účinnosť filtra až 99,999 %. Filter HEPA Lifetime odstraňuje najjemnejšie prachové čiastočky.4 Zároveň zbavuje vzduch alergénov a vírusov, čím prispieva k hygienickému prostrediu.

Dlhá výdrž batérie.

Vďaka vymeniteľnej lítium-iónovej batérii VARTA môžete vysávať nepretržite až 60 minút bez otravného nabíjania.5 A ak potrebujete viac času: Vysávač Triflex HX2 Pro sa dodáva s dodatočnou batériou a nabíjačkou, takže svoj vysávač môžete používať dvakrát dlhšie – až 120 minút.6

Ktorý akumulátorový vysávač je pre vás najlepší?

Vysávač Triflex HX2 je dostupný s rôznym vybavením – môžete si tak pohodlne nájsť ten správny akumulátorový vysávač, ktorý zodpovedá vašim potrebám pri upratovaní a dosahuje vynikajúce výsledky.

Vyvíjaný a vyrobený v Nemecku.

Nášmu povolaniu sa venujeme už viac ako 120 rokov a stále sa snažíme o dokonalosť. Môžeme vám preto ponúknuť prvotriedne vysávače, ktoré sa vyznačujú špičkovým výkonom a kvalitou.

Odkazy

1V porovnaní s Triflex HX1.

2Čistiaci výkon v porovnaní s vysávačom Miele Complete C3 SGEF3 s turbokefou STB305-3 (vysávanie prachu z kobercov a tvrdých podláh so škárami, zachytenie vlákien z koberca). Podľa IEC62885-2.

3Patent: DE 10 2016 105 475 B4.

4Platí pre vybrané modely podľa EN 1822/2011 a IEC 62885-4.

5Platí pre stupeň výkonu 1 bez pripojenej elektrickej kefy Multi Floor XXL.

6Platí pre stupeň výkonu 1 bez pripojenej elektrickej kefy Multi Floor XXL a pri použití 2 batérií.