Presvedčivé svojou flexibilitou a kvalitou

Zabudovaním integrovaného odsávania do spodnej skrinky, nepredstavujú rôzne výšky rámov alebo iné prekážky v dosahu už žiadny problém. Novinkou je to, že sa dá tiež voľne kombinovať s prvkami SmartLine a varnou doskou so šírkou 60 cm. Prístroj sa navyše môže používať vedľa plynových prvkov. FlameGuard je magnetický kryt, ktorý zabraňuje nebezpečnému nasatiu plynového plameňa. Rovnako, ako všetky ostatné prvky, aj integrované odsávanie má hĺbku 52 cm a riadenie SmartSelect.
Flexibilné možnosti inštalácie
Integrované odsávanie Miele je flexibilné vo všetkých ohľadoch: ventilátor sa umiestňuje do podstavca a rovnako ideálne sa hodí na vysoko účinné odsávanie, ako aj na cirkulačnú prevádzku, napríklad v pasívnych domoch. Okrem množstva technických výhod ponúka integrované odsávanie vďaka svojej kompaktnej konštrukcii úplne nové možnosti inštalácie. V spodnej skrinke zaberá len veľmi málo miesta a ponecháva dostatok priestoru pre zásuvky.
Jednoduché čistenie
Všetky pohyblivé diely integrovaného odsávania sa dajú jednoducho vybrať a umyť v umývačke riadu.
Odsávací systém až po podstavcový ventilátor
Dodaný systém plochého kanála (222 x 89 mm) na vedenie vzduchu k podstavcovému ventilátoru. Obsahuje: 1 koleno 90° horizontálne, 1 koleno 90° vertikálne, 1 rovný prvok 50 cm (možné individuálne skrátiť) a 1 spojovací prvok z hranatého na oblý k podstavcovému ventilátoru.
Nerezovo-kovové tukové filtre
Integrované odsávania Miele sú vybavené 10-vrstvovým nerezovým kovovým tukovým filtrom. Krycia vrstva a rám pozostávajú z kvalitnej nerezovej ocele. Pri komfortnom čistení tukového filtra v umývačke riadu nevznikajú žiadne viditeľné sfarbenia. Tukové filtre Miele si tak zachovajú po dlhý čas perfektný vzhľad.
ECO motor
ECO motor pracuje s jednosmerným prúdom a v porovnaní s bežnými motormi ušetrí až 70 % energie. Vďaka tejto technológii je mimoriadne tichý a rovnako výkonný ako všetky motory, ktoré spoločnosť Miele používa.
Miele CleanCover
Za tukovým filtrom sa nachádza Miele CleanCover. Namiesto ostrých kovových hrán a elektrických súčiastok je tu uzavretá, hladká plocha. Mimoriadne ľahko sa dá čistiť a chráni pred stykom s káblami a časťami motora. Svedomitosť Miele v detaile – pre vyšší komfort a bezpečnosť.
Trieda energetickej účinnosti
Energetický štítok vás informuje o hospodárnosti a výkone vášho integrovaného odsávania. Prístroje Miele v sebe spájajú tie najlepšie hodnoty efektivity odsávania a tukových filtrov.
Vybavenie je závislé od modelu