Filozofia

Philosophie

Spoločnosť Miele je od svojho založenia v roku 1899 nezávislý rodinný podnik, ktorý sa rovnakým spôsobom cíti byť zaviazaný svojim vlastníkom, zamestnancom, zákazníkom, dodávateľom, životnému prostrediu a spoločnosti.

Podnik sa zameriava na výrobu domácich spotrebičov do kuchyne, pre starostlivosť o bielizeň a podlahy, ako aj na prístroje používané v profesionálnych prevádzkach alebo v medicínskych zariadeniach („Miele Professional“). Našou strategickou víziou je, byť najdôveryhodnejšou a najžiadanejšou značkou na svete.

Miele ponúka svojim zákazníkom výrobky, ktoré určujú kritériá so zreteľom na životnosť, výkon, komfort pri obsluhe, energetickú účinnosť, dizajn a servis. Tomu zodpovedá aj motto „Vždy lepší“, ktoré vytlačili na svoje prvé produkty už zakladatelia, páni Carl Miele (vľavo) a Reinhard Zinkann, a ktoré dodnes charakterizuje spoločnosť Miele.

Spoločnosť sa zameriava na vlastnú značku Miele a jej priebežné umiestnenie v prémiovom segmente trhu. Miele presadzuje dlhodobé myslenie a konanie s výhľadom na budúcnosť, kontinuitu v hodnotách, cieľoch, partnerský vzťah so svojimi zákazníkmi a dodávateľmi a podnikovú kultúru zameranú na zamestnancov.