Miele Experience Center Bratislava

Všeobecné informácie

Exkluzívne priestory Miele Experience Center v Bratislave vám prinesú jedinečné zážitky zo sveta špičkových prístrojov Miele. Navštívte nás a objavte i vy svet kvality Miele.

Miele Experience Center je miestom, kde si zákazníci môžu nielen detailne prezrieť spotrebiče z kompletného sortimentu Miele, ale za asistencie odborných poradcov si ich rozmanité funkcie aj priamo vyskúšať. Náš odborne vyškolený personál vám navyše ochotne vysvetlí prednosti jednotlivých modelov a poradí vám i s možnosťami zakomponovania spotrebičov do štýlového interiéru. Neváhajte preto navštíviť našu výstavnú sieň a využite možnosť posedieť si v príjemnom prostredí, vychutnať si kávu priamo z kávovarov Miele a pritom prekonzultovať svoje predstavy s kompetentnými odborníkmi, ktorí vám radi pomôžu naštartovať vašu kreativitu pri tvorbe novej kuchyne.

Pre ešte väčší komfort vám odporúčame, dohodnúť si odborné poradenstvo vopred - 02/58 103 111-3.

Parkovacie miesta pre zákazníkov (označené "Visitors") sú k dispozícii v podzemnej garáži, ktorá sa nachádza v budove BBC 1 Plus. Vjazd je možný z Plynárenskej a z Jarabinkovej ulice. Počas parkovania v podzemnej garáži platia prevádzkové a tarifné podmienky budovy BBC 1 Plus.

 

Adresa

Miele Experience Center
Business centrum BBC 1
Plynárenská 1
821 09 Bratislava
Slovenská republika

Kontakt

Tel: 02/58 103 111-3

Otváracie hodiny

Po - Pia: 8.30 - 17.00 hod

Ako sa k nám dostanete?

Mapka príjazdu